Geen zin om in het weekend alleen te zijn of in je eentje dingen te ondernemen? Samen is natuurlijk ook veel gezelliger!
Ben je alleenstaand en tussen 35 en 65 jaar dan is Solas misschien iets voor jou. Solas is een landelijke stichting voor actieve alleenstaanden. Afdeling Oost is één van de afdelingen en betreft de regio Twente, Salland en de Achterhoek Elk weekend wordt er voor en door leden iets georganiseerd waarin je in een gezellige sfeer samen met andere leden kunt deelnemen. Dit kunnen sportieve, culturele of culinaire activiteiten zijn. Er wordt regelmatig een mooie wandel- of fietstocht georganiseerd.
Op zondag 18 mei staat het Veenmuseum Vriezenveenseveld op het programma. Er zijn oude veenhutten, een kruidenierswinkeltje, een historische boerderij en een veentreintje en het museum ligt in een uniek stuk natuur. Het museum is te bezichtigen met een origineel veentrein op smalspoor met gids/machinist. Het museum ligt aan de weg tussen Sibculo en Vriezenveen.
Wil je na het museumbezoek nog een wandeling maken? Dan is er voor de liefhebbers de mogelijkheid voor een wandeling van 6,5 km met het museum als startpunt. Dit ommetje leidt langs de Engbertsdijkvenen via het Katerjanspad, langs de ruilverkaveling en het vliegveld van Vriezenveen. Wie weet zie je nog modelvliegtuigen …..
Heb je interesse om eens kennis te maken met Solas of wil je er meer over weten? Kijk op de site. Hier vind je algemene informatie en je kunt doorklikken naar de afdeling Solas Oost om het contact formulier in te vullen voor informatie of opgave voor b.v. 18 mei. Je ontvang binnen enkele dagen bericht terug.
Je kunt twee maanden vrijblijvend deel nemen aan de activiteiten. Daarna beslis je pas of je lid wilt worden. Doen?