We hebben ze allemaal; seks fantasieën. Maar wat is nou de meest favoriete? Een Europese erotiekketen ging op onderzoek uit en ondervroeg ruim 1000 Nederlanders naar hun seksuele fantasieën.
Mannen versus vrouwen seks
Vrouwen fantaseren het meest over seks op een openbare plaats. Mannen daarentegen hebben een trio als favoriete seks fantasie. Een triootje staat bij vrouwen op de tweede plaats gevolgd door een erotisch rollenspel. Bij de mannen komt seks op een openbare plek op nummer twee, gevolgd door een vrijpartij met een beroemdheid. Het idee om een seksfilm op te nemen, daar lopen vrouwen het minst warm voor. Voor mannen geldt dat seks met iemand van hetzelfde geslacht de minst aantrekkelijke fantasie is.
Twee walletjes
Ruim 14 procent van de ondervraagde vrouwen noemt zichzelf biseksueel tegenover 10 procent van de mannen. Slechts 5 procent van de mannen noemt zichzelf homoseksueel en bij de vrouwen geeft 4 procent aan dat ze lesbisch zijn.
65+
Voor het onderzoek werden ook 65plussers gevraagd naar hun favoriete seksuele fantasie. Zij vinden, mits met toestemming van de partner, vreemdgaan de ultieme seks fantasie. Voor jongeren tussen de 18 en 24 jaar geldt dat ze minder enthousiast zijn over legaal vreemdgaan. Naarmate mensen ouder worden neemt de populariteit van deze fantasie toe.
Lees ook: maak van jezelf een seksgodin