Als je het over een ultieme wedding crash hebt… dan is dit er eentje! Vlak voordat Stephanie en Brian Tobe elkaar het jawoord wilden geven, bracht niemand minder dan de Amerikaanse president Barack Obama een bezoekje aan hun bruiloft.
Felicitaties
Het koppel zou zondag in het huwelijksbootje stappen nabij een golfbaan in San Diego. Diezelfde dag was Barack Obama toevallig een balletje aan het slaan. Toen hij de feestvierders zag, twijfelde hij geen moment om zijn felicitaties over te brengen.
Huwelijkse tips
Stephanie en Brian kregen vervolgens een knuffel en gelukswensen van de president. Volgens NBC News kreeg het kersverse echtpaar zelfs nog wat advies voor een gelukkig huwelijk. “Hij gaf ons tips voor het leven dat ons te wachten staat”, aldus Brian. “We hadden nooit verwacht de president te ontmoeten. En dan tijdens zo’n gelegenheid. Een mooie manier om ons huwelijk te beginnen!”’
Memorabele ontmoeting
Fotograaf Jeff Youngren legde de memorabele ontmoeting vast en was naar eigen zeggen van z’n sokken geblazen. “Het was een geweldig moment”, vat hij de verrassing mooi samen.