Een meerderheid van de mannen die vreemdgaat, vindt hun eigen partner aantrekkelijker dan hun minnares. Dit blijkt uit onderzoek van een Europese datingsite, waarvoor 4.538 leden zijn ondervraagd.
Bijna driekwart van de mannen zegt daarnaast dat hun partner ook interessanter is dan hun geheime liefde. Eén op de drie mannelijke respondenten kiest bewust een minnares die jonger is dan zijn vrouw. 65 procent van de vrouwelijke respondenten vindt hun eigen partner over het algemeen ook aantrekkelijker dan hun minnaar, maar niet per se sexyer.
Zorgzamer
Volgens een meerderheid van de ondervraagde mannen zijn geheime liefdes zorgzamer, gepassioneerder en kunnen ze beter luisteren. Bijna 90 procent van de vrouwen kiest voor een minnaar die haar, voor haar gevoel, meer waardeert dan haar eigen partner. Ruim de helft van de vrouwen begint een affaire zodat ze vaker en gepassioneerder kunnen vrijen.
Bron: Nu