Het is weer bijna zover; bergen vol met verse sneeuw, stralende zon op je hoofd en jij op je ski’s klaar voor wat actie. En waar gaat deze wintersport vakantie dit keer plaatsvinden? Oostenrijk, Frankrijk, Zwitserland? Natuurlijk allemaal goede keuzes maar wissel deze gebruikelijke wintersport landen eens in voor totaal iets anders; wat dacht je van het Zweedse Lapland voor de optimale Scandinavische wintersport beleving? Het laatste stukje wildernis in Europa, het noorderlicht, het land met acht seizoenen en de welbekende husky tochten.
Lapland
Je kent ze wel, die prachtige zwart wit honden met hun blauwe ogen. Zet ze voor een kar in de sneeuw en je hebt een fantastisch vervoersmiddel door het eindeloze, mooie landschap van Lapland. Want het Zweedse Lapland is adembenemend; ruwe landschappen, in de winter koud met veel sneeuwval en een inheemse bevolking. Een unieke cultuur dus en wat ons betreft absoluut de moeite waard.
Wintersportbeleving
noSun biedt een reis aan naar deze mooie plek; 8 dagen lang naar het Zweedse Lapland voor 1.799,00 euro inclusief vlucht. noSun is een reisorganisatie die actieve reizen aanbiedt binnen Europa. Het gaat hier om een kleine groepsreis tussen de 4 en 8 personen en kan geboekt worden vanaf december. Er is een gediplomeerde Nederlandse wintersportinstructeur aanwezig. Een pluspunt is dat de 96% van de reizigers van noSun een reis alleen boeken wat daarmee een aantrekkelijke optie is voor een single.
Meer informatie
Heb jij dus zin in een gezonde portie inspanning, wil je daarna lekker bijkomen in een hete sauna of bij de open haard in een knusse Zweedse accommodatie én wil je van de Lapland cultuur proeven? Dan ben jij klaar voor de Scandinavische wintersport beleving! Bekijk deze reis dan op de website van noSun.
Dit artikel is geschreven in samenwerking met noSun, aanbieder van actieve groepsreizen in Europa. In 2015 hebben ze voor de derde keer op rij de Zoover Award gewonnen voor beste aanbieder van actieve en avontuurlijke reizen in Nederland.