Belachelijk goed hebben de Nederlandse schaatsers het op het ijs van Sotsji gedaan. De mannelijke schaatsers hebben allemaal één of meer medailles. Ze vlammen. En ze zetten vrouwelijke Nederland in vuur en vlam. Maar liefst 72% van Nederlandse vrouwen wil wel wakker worden naast één van de Mulder broertjes, Michel en Ronald.
Liefde bedrijven
Dat niet alleen. Van die 72% wil 45% wel met beide schaatshelden tussen de lakens duiken. Dat blijkt uit een poll van AshleyMadison.com waar 1476 vrouwen aan mee deden. Per schaatser konden de deelnemers aangeven of ze de liefde zouden willen bedrijven met onze kampioenen.
Als extra vraag kregen de dames die beide Mulders wel zagen zitten als bedpartner of ze ook gedeeld wilden worden door de tweeling.
Op de hielen door Sven en Mark
Sven Kramer en Mark Tuitert zitten de schaatsende broers op de hielen. Met respectievelijk 59% en 58% zou je haast van een foto finish spreken. Ook Jan Smeekens (46%) en Koen Verweij (53%) laten vele harten sneller kloppen.
Bewondering laten welgevallen
Jorit Bergsma (26%), Bob de Jong (29%), Jan Blokhuijsen (25%) en Stefan Groothuis (27%) doen het wat minder goed bij de dames maar ook hier mogen de Oranje goudhaantjes zich allen de bewondering van 1 op de 4 Nederlandse vrouwen laten welgevallen.
Helden verering van alle tijden
“En terecht uiteraard. Helden verering is van alle tijden,” zegt woordvoerder Marco Barneveld. “Verdiend is verdiend. En met deze uitspraak begeven we ons in ieder geval niet op glad ijs.”
Bron: Ashleymadison