Inloggen 
Maak nu een Singlessite profiel aan wachtwoord vergeten?
Home \ Actueel \ Nieuwsberichten \ Seks in cijfers: hoe vrijt Nederland echt?

Seks in cijfers: hoe vrijt Nederland echt? - 03 december 2009 17:34

Seks in cijfers: hoe vrijt Nederland echt?

Mensen denken vaak dat het bij de buren beter is: ook het seksleven. Over het seksleven van anderen bestaan veel misverstanden. Zo zit het echt. Redbook, een Amerikaanse magazine, deed een seksenquête en bracht één en ander aan het licht.

 

Seks
De meeste mensen (35 %) blijken één tot twee keer per week seks te hebben. Een kwart vrijt bijna dagelijks en vijf procent minstens één keer per dag. Eénvijfde haalt twee tot drie keer per maand en tien procent haalt vaak niet eens één keer per maand.

Tweederde is tevreden met zijn/haar seksleven en 14 % kan zelfs zijn geluk niet op en geeft aan dat 'het niet beter' kan. Maar liefst 65 procent wil graag vaker seks. Voor 25 % mag dat elke dag zijn, 43 procent zou 3 tot 6 keer per week willen en nog eens 26 procent is blij met één tot twee keer per week.

 

Geen zin
Mannen willen vaker vrijen dan hun partners. Eénderde van de vrouwen geeft toe dat hun kerel meer aan seks wil doen dan zij. Bij 25 % van de gevallen wil de vrouw juist vaker tussen de lakens duiken. Vermoeidheid, de kinderen en geen tijd zijn de belangrijkste redenen voor voruwen om geen seks te hebben. Bij mannen is dit hun gedaalde libido en stress op het werk.

Mannen zeggen twee keer zo vaak nee als ze geen zin hebben. Echter de meerderheid van de mensen geven gewoon toe aan de 'zin' van hun partner. 69 % van de vrouwen en 59 % van de mannen.

 

Ontspannen
Vrouwen gebruiken een vrij partij niet om te ontspannen. Ze moeten juist eerst relaxen willen ze zin krijgen. Eénderde van de vrouwen faket nog atlijd een orgasme. Ze doet dit meestal zodat hij zich goed voelt en zij er snel van af is .

 

Positie
Het meest favoriete standje blijft de missionarispositie, daarna komt 'zij boven' en op zijn hondjes. De gemiddelde vrijpartij duurt tussen de 10 en 30 minuten. 22 % doet er 30 tot 60 minuten over. Voorspel is voor slechts 41 % belangrlijk. Om hun seksleven op te leuken heeft 80 procent wel een sexy lingerie aangetrokken, 60 procent gebruikt een seksspeeltje en 50 procent keek naar porno. Elkaar vastbinden, blinddoeken of verkleden is opmerkelijk minder populair.

 

Orale seks
Orale seks is niet zo belangrijk voor vrouwen als wordt gedacht. Ze stellen het wel op prijs maar vinden andere dingen in bed even leuk. Bijna de helft vindt hem oraal bevredigen erg opwindend. Echter 40 % doet het voor hem en is er zelf niet zo dol op. 10 % heeft er zelfs een hekel aan.

 

Orgasme
De helft van de vrouwen krijgt altijd een orgasme tijdens seks. Bij de rest varieert het nogal van één keer in de drie keer of nooit.

 

Ontwikkeld door: Netvlies Internetdiensten