Vrouwen hebben de beste seks van hun leven wanneer ze 28 jaar zijn. Mannen moeten iets langer wachten, zij beleven hun seksuele piek vijf jaar later. Voor een geweldig seksleven moeten mannen wachten tot hun 33e, zo meldt Daily Mail. Dit blijkt uit een nieuw Brits onderzoek onder 1.281 deelnemers. Lees verder »
Betrouwbaarheid blijft belangrijkste reden bij keuze voor datingsite Amsterdam, 24 mei 2012 | Lexa.nl is voor de derde keer op rij uit de bus gekomen als meest betrouwbare datingsite van Nederland. Ruim 2.000 Nederlanders namen deel aan het jaarlijkse European Trusted Brands onderzoek van Reader’s Digest.
Ben jij ook een single-vrouw en ben je niet helemaal tevreden met je leven zoals het nu is? Denk je wel eens dat er iets mis is met jou? Dat er voor jou geen partner is weggelegd? Durf je eigenlijk niet echt je nek uit te steken en je best te doen om iemand te vinden, omdat je bang bent om afgewezen te worden? Dan is de groepscoaching voor singles echt iets voor jou. Lees verder »