Singlessite Blog  inloggen registreren wachtwoord vergeten?

Archief van april, 2010

Toy Test 2: LELO Ella - 28 april 2010 12:31

Toy Test 2: LELO EllaEnige tijd geleden plaatste wij op onze website een oproep voor singles om leuke en spannende erotische speeltjes te testen.De respons was enorm! Een van de gelukkige kandidaten is Angel, die voor ToyTips de LELO Ella uitprobeerde. Lees verder »

Sfeerproeven voor het singles weekend in mei naar Milaan - 27 april 2010 17:03

Sfeerproeven voor het singles weekend in mei naar Milaan

Onder het mom van sfeerproeven, leuke restaurantjes spotten en de gezelligste barretjes bekijken voor het singles weekend Milaan van 21 mei vertrok ik met een paar vriendinnen afgelopen vrijdag naar deze bruisende stad. Lees verder »

Zonder struikgewas lijkt de boom een stuk groter! - 26 april 2010 16:45

Zonder struikgewas lijkt de boom een stuk groter!Mannen die slechts hun baard scheren zijn niet meer van deze tijd. Wij zijn geëvolueerd vanuit een staat waarin ons hele lichaam bedekt was met haar. Ooit was dat vast heel sexy, maar nu stukken minder; als je eruit ziet als een Neanderthaler sta je je vooruitgang in de weg.

Lees verder »

Koude douche voor Tros Radar - 26 april 2010 14:25

Koude douche voor Tros RadarDe persberichten buitelen over elkaar heen naar aanleiding van het Tros Radar onderzoek naar betaalde en gratis datingsites. De een is nog tevredener dan de ander en wij ontvangen dan ook diverse berichten waarin men zeer te spreken is over de behaalde positie in de lijsten. Niet iedereen is echter te spreken over de werkwijze van Tros Radar.. Lees verder »

ChristianMatch beste christelijke datingsite - 22 april 2010 11:41

ChristianMatch beste christelijke datingsite

ChristianMatch is afgelopen maandag door een consumentenpanel van het tv-programma Tros Radar uitgeroepen tot de beste christelijke datingsite van Nederland. Het consumentenprogramma deed uitvoerig onderzoek naar datingsites, en liet ruim 2.400 internetters een enquete invullen. Lees verder »