Ik heb het uitgeprobeerd, mijn nieuwsgierigheid overwon mij. Het was vrijdag, ik had niks beters te doen en ik ben gegaan. Dichtstbijzijnde event was in Den Haag, voor mij een uurtje rijden, maar nu ik het besluit genomen had, moest het ook meteen gebeuren. Lees verder »
Is onze Bridget nu opeens Bridget Jones geworden? Want presentatrice Bridget Maasland en haar vriend en vader van zoontje Mees gaan uit elkaar. Dat meldt Maasland woensdagavond in het SBS-programma Shownieuws. Lees verder »
De recherche heeft woensdagavond in een hotel in het centrum van Arnhem een 20-jarige vrouw uit Heteren en een evenoude Arnhemmer opgepakt op verdenking van hun betrokkenheid bij een afpersingszaak. Lees verder »
Enthousiasme is goed, zeker vleiend en aandacht went al snel! Na 3 uur bellen per dag voor bijna een week lang en continue te sms’en met elkaar alsof het een chatbox is, voelt stilte na een storm van geflirt via de digitale weg en telefoon al snel vreemd. “Wat is er misgegaan?, denk ik dan. Natuurlijk weet ik het al lang! Een week geleden vlinders in de buik en nu? Nu is er woede! Lees verder »
Daten op het water begint in samenwerking met rederij ‘t Smidtje vanaf 22 oktober 2009 met speeddaten voor singles op de Amsterdamse grachten. Varend door de mooiste grachten van Nederland is daten op het water een unieke variant van het bekende speeddaten. Een leuke ervaring voor singles in de leeftijdscategorieën van 20 tot 35 jaar en 30 tot 45 jaar. Lees verder »