Singlessite Blog  inloggen registreren wachtwoord vergeten?

Bijzondere bijstand vooral naar alleenstaanden - 18 juni 2012 09:38

Bijzondere bijstand vooral naar alleenstaandenVooral alleenstaanden hebben moeite om zelfstandig rond te komen. Vier op de tien huishoudens met bijzondere bijstand zijn mensen zonder partner, terwijl zij slechts 21 procent van de totale huishoudens uitmaken.

Dat blijkt maandag uit cijfers over 2011 van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).Bijzondere bijstand gaat naar mensen die naar het oordeel van de gemeente te weinig inkomen hebben om in noodzakelijke kosten te voorzien. Zij gebruiken dit bedrag meestal voor woninginrichting, rechtsbijstand of huishoudelijke hulp. 

In totaal deden 250.000 personen een beroep op de bijzondere bijstand. Dit is ongeveer 2 procent van alle volwassenen in Nederland.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reageer op “Bijzondere bijstand vooral naar alleenstaanden”

Plaats een reactie

Je moet zijn om een reactie te kunnen plaatsen.